Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Кабмин хочет разрешить приватизацию озер
(1 чел.) (1) гость
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Кабмин хочет разрешить приватизацию озер

Кабмин хочет разрешить приватизацию озер 05/04/2012 07:22 #13292

• antoha
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 237
  • Поблагодарил: 147
Согласно информации сайта "Весь Кировоград" Кабмин хочет разрешить приватизацию озер.

Мінекології планує змінити Водний кодекс, таким чином, щоб дозволити володіти на правах приватної власності водою озер і ставків.
Видання нагадує, що, згідно з чинним Водним кодексом, водні об'єкти можуть надаватися виключно у тимчасове користування.
Однак Земельний кодекс дозволяє місцевим радам або органам виконавчої влади безкоштовно віддати фізособі у власність замкнуту водойму площею до 3 га за умови її розташування в межах земельної ділянки, що належить фізособі на правах приватної власності.
Іншими словами, людина може мати у власності землю під озером або ставком, але сама вода належить українському народу. Ссылка вот

У запропонованій же редакції Водного кодексу прописана згадана норма Земельного кодексу, яка дозволяє володіти на правах приватної власності водними об'єктами до 3 га в межах приватної земельної ділянки.
Рыбалкой болен...Не лечусь...И не буду!
Спасибо сказали: Hrupich

Re: Кабмин хочет разрешить приватизацию озер 07/04/2012 16:36 #13295

• viktor
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 281
  • Поблагодарил: 140
Они (водоёмы), дано приватизированы внегласно... Теперь закон развязывает руки хозяевам. Захотели, собак спустили, захотели, надавали по почкам, а что "приватна власність"
Зачем спрашивать \"как дела?\"
Ведь в одной стране живём!!!

Re: Кабмин хочет разрешить приватизацию озер 09/04/2012 08:57 #13300

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 497
  • Поблагодарил: 149
3га це калюжа, яку як правило самі ж аборигени перетворюють на смітник, або проціджують так що й жаб не залишається. В Бережинці яскравий приклад перший ставочок і в Маковому.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню Грусную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грусную
мне да
  • Страница:
  • 1