Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль
(1 чел.) (1) гость
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль

Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 05/01/2016 14:44 #29322

• Shaddyn
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 16
  • Поблагодарил: 12
Кадровий конкурс до рибного патруля буде максимально прозорим та зрозумілим для громадськості. Задля цього Держрибагентство запрошує представників громадських організацій долучитися до процесу відбору нових рибних патрульних. Для того, щоб бути присутнім під час кадрового конкурсу та співбесіди представникам громадськості необхідно до 15 січня 2016 року звернутися до Держрибагентства за номером телефону: +38 (044) 486-99-18 та зареєструватися для участі у засіданні комісії. Кожна громадська організація може бути представлена одним представником.

Кадровий конкурс розпочнеться у 20-х числах січня і триватиме декілька днів, залежно від кількості кандидатів у патруль. Всього буде відібрано 62 особи. Після проходження конкурсу вони розпочнуть навчання. Підготовчий курс включає основи іхтіології та гідрології, профільне законодавство, володіння зброєю, керування плавзасобами, дронами та іншим технічним оснащенням, а також фізичну підготовку. Протягом навчання та по його завершенні рибні патрульні проходитимуть перевірку знань у формі тестів.

Нагадаємо, що з 16 січня 2016 року розпочинається відбір до рибного патруля Києва та Київської області. До участі запрошуються кандидати, що в період з 15 грудня по 16 січня подали анкету та повний перелік документів до конкурсної комісії Держрибагентства.

ссылка: darg.gov.ua/_derzhribagentstvo_zaproshuje_0_0_0_2396_1.html

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 05/01/2016 16:33 #29337

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 491
  • Поблагодарил: 141
Кіровоград мабуть як завжди в останню чергу До речі у нас вже є бажаючі?
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню Грусную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грусную
мне да
Последнее редактирование: 05/01/2016 16:33 от saha100.

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 05/01/2016 16:54 #29338

• Zhman
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 13
  • Поблагодарил: 2
Я б не против.. Но в мире все банально упирается в деньги... Не понятно сколько денег будут платить, и я думаю найдется очень мало желающих чесно работать за маленькую зарплату..
Спасибо сказали: Sanches

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 05/01/2016 17:03 #29339

• Sanches
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 93
  • Поблагодарил: 22
На манеже будут все теже, почти все водоемы области давно попиляны, цены на рыбалку каждый арендатор берет исходя из собственных соображений + хочу пускаю ловить хочу не пуска... ну будут ганять полудурков с китайскими сеточками для картинки по ТВ и все!
Спасибо сказали: Felix, Zhman

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 05/01/2016 21:32 #29346

• Felix
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 911
  • Поблагодарил: 371
Sanches написал:
На манеже будут все теже, почти все водоемы области давно попиляны, цены на рыбалку каждый арендатор берет исходя из собственных соображений + хочу пускаю ловить хочу не пуска... ну будут ганять полудурков с китайскими сеточками для картинки по ТВ и все!

А як же ж... Вон недавно был конкурс у прокурорских, так на 157 вакансий выбрали 154 бывших прокурВовских...

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 06/01/2016 14:29 #29363

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
На відміну від прокурорських є приклад поліції. Зарплатню обіцяють від 6тис, думаю для Кіровограда не мало.
Але з дивана боротись з браками і бачити кругом "зраду" набагато простіше.
мне да
Спасибо сказали: Shaddyn

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 06/01/2016 15:05 #29365

• Sanches
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 93
  • Поблагодарил: 22
saha100 написал:

А різниці ніякої немає, чи з дивана чи з водойми, що ви можете пред'явити бракам? Силові методи можуть обернутися проти вас, накатає воно заяву на вас і посодять, в кращому разі просто на 3 букви пошлють!

Є ті хто повинен займатися браками згідно букви закону, якщо для звичайних рибалок будуть якісь повноваження для боротьби з ними то і браків не буде!

А поки що тільки треба сподіватися на державні органи

Кожного разу з собою на риболовлю тягнути інспектора, щоб оформлював протоколи та вилучав знаряддя дорогувато вийде! А якщо самовільно займатися подібним то це стаття
Последнее редактирование: 06/01/2016 15:08 от Sanches.
Спасибо сказали: Felix

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 07/01/2016 10:53 #29379

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
Не можу претендувати на точність.
Але якщо Ви бачите злочин і не робите ніяких дій для його припинення це теж злочин.
мне да
Спасибо сказали: Testament, Shaddyn

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 07/01/2016 11:32 #29380

• Felix
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 911
  • Поблагодарил: 371
saha100 написал:
На відміну від прокурорських є приклад поліції. Зарплатню обіцяють від 6тис, думаю для Кіровограда не мало.

Диван, диван... И дался Вам этот диван... Вот Вам личный опыт: года три назад стою в апреле на берегу Днепра (нерестилище возле Андрусовки), рядом два штатных инспектора Черкасского рыбнадзора (проводят рейд). Как ВЫ, вероятно, знаете, в нерестовый период ловить нельзя и, тем более, плавать на лодке. Показываю им ПАЛЬЦЕМ в море - моторка (в виде баркаса) плывёт в сторону островов. они - где? Я - вон там. Один из них - не вижу. И так три раза пальцем тыкал. Через некоторое время сели в машину и уехали. Мне что, в них тыкать (не пальцем)? А ВЫ говорите диван!

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 07/01/2016 11:45 #29381

• Testament
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Постов: 1021
  • Поблагодарил: 455
Sanches написал:

Кожного разу з собою на риболовлю тягнути інспектора, щоб оформлював протоколи та вилучав знаряддя дорогувато вийде! А якщо самовільно займатися подібним то це стаття

да не нужно его с собой тянуть, достаточно позвонить на горячую линию и сообщить о факте браконьерства, настоятельно попросив зафиксировать Ваше обращение.)
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3