Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль
(1 чел.) (1) гость
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 07/01/2016 21:16 #29383

• taha
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 5
  • Поблагодарил: 15
подскажите пожалуйста когда у нас будет набор и где

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 08/01/2016 19:05 #29393

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 497
  • Поблагодарил: 149
В першому пості є контакти, якщо реально цікаво можна зателефонувати, можна сайт пошукати.
Що до дивану.
Просто я знаю кілька толкових бізнесменів, громадських діячів, які могли б піти в депутати і приносити користь місту. Але вони знаходять тисячі відмовок щоб не йти у владу, зато критикувати аж бігом.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню Грусную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грусную
мне да

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 08/01/2016 21:06 #29394

• BUCHA
  • Вне сайта
  • Оргкомитет
  • Постов: 105
  • Поблагодарил: 215
youtu.be/2THZT1Mzfog
Saha100,Вы с этим боритесь!
А то у Вас и в названии города ,Елисаветград,Путин виноват ,и на ДОНБАССе все гандоны!
А что Вы для города сделали?
Спасибо сказали: Bizon

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 08/01/2016 21:40 #29395

• Testament
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Постов: 1090
  • Поблагодарил: 474
taha написал:
подскажите пожалуйста когда у нас будет набор и где

Весной будет набор. Будет информация дополнительная по критериям, срокам и т.д.

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 09/01/2016 11:36 #29396

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
мне да
Спасибо сказали: Felix

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 09/01/2016 20:40 #29407

• Vitaha
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 1502
  • Поблагодарил: 522
saha100 написал:

Там такие требования, что подойдет только какой то хмырь со старой команды. Новый человек туда не влезет 100%!
Будь честен с самим собой, и с людьми, всегда делай все вовремя, никогда не сдавайся, иди к своим целям, даже если все плохо. В этой жизни все реально, нужно только делать.
FISHLAND.in.ua
Спасибо сказали: dedmot

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 09/01/2016 21:50 #29409

• Felix
  • Сейчас на сайте
  • Рыболов
  • Постов: 938
  • Поблагодарил: 380
Vitaha написал:
saha100 написал:

Там такие требования, что подойдет только какой то хмырь со старой команды. Новый человек туда не влезет 100%!

В старой команде там был не хмырь... а хмыриха.

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 13/01/2016 05:41 #29433

• SERG73
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 17
  • Поблагодарил: 2
я раз звонил,глухо как в танке и трубку не взяли

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 14/01/2016 09:15 #29442

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
мне да

Re: Держрибагентство запрошує громадськість долучитись до відбору кадрів у рибний патруль 14/01/2016 10:39 #29445

• Felix
  • Сейчас на сайте
  • Рыболов
  • Постов: 938
  • Поблагодарил: 380
15 грудня стартував конкурс у рибний патруль м. Києва та Київської області – до нього Держрибагентство шукає 63 особи: інспекторський склад, начальника та заступників начальника територіального управління. Паралельно з відбором співробітників до київського управління проводиться конкурс на посади начальника та заступника начальника територіальних управлінь рибоохоронного патруля в інших регіонах України. Йдеться про Управління Держрибагентства у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Херсонській області, Чорноморське басейнове та Азовське басейнове управління.

«Наше завдання – повне перезавантаження органів рибоохорони по всій Україні. Ми розпочали з Києва, а також набору керівників до територіальних управлінь рибного патруля. Шукаємо чесних, відповідальних, вмотивованих керівників. Таких, що знають проблеми галузі та регіону. Разом з ними впродовж 2016 року ми формуватимемо рибні патрулі «на місцях» у відповідних регіонах» ̶ зазначив перший заступник Голови Держрибагентства, керівник проекту «Рибний патруль» Павло Гвозденко. – Наразі, триває конкурс у м. Києві та 10 регіонах України, решта – на черзі. Не виключаю можливості проведення повторних конкурсів, якщо за підсумками першого нам не вдасться знайти керівників, що відповідають всім вимогам – як професійним, так моральним і психологічним».

Нагадуємо, що подача документів для участі у конкурсі триває до 16 січня 2016 року. Претендентам необхідно особисто подати у Держрибагентство:
- заяву про участь у конкурсі на ім'я Голови конкурсної комісії Державного агентства рибного господарства України, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
- копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
Також особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

З вимогами до кандидатів на посаду начальника та заступника начальника теруправлінь рибоохорони можна ознайомитись за посиланням. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за телефоном: (044) 486 99 18.

Документи можна подати за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А (в минулому – вул. Артема), каб.№ 3 в приміщенні Держрибагентства.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3