Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В)
(1 чел.) (1) гость
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В)

Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 15/03/2017 11:49 #31353

• Testament
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Постов: 1019
  • Поблагодарил: 452
Заявление арендатора из Новоукраинки.
Экземпляры разосланы в:
Національне Антикорупційне Бюро України 03035,м.Київ, вул.Василя Сурикова,3
Службі Безпеки України 01601,м.Київ, вул. Малопідвальна, 16
Голові Національного Агенстства України з питань Державної Служби 01601, м.Київ, вул. Прорізна,15
Генеральному прокурору України 01011, м.Київ, вул. Ризницька № 13/15
Міністру аграрної політики та продовольства України Кутовому Т.В. 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24
Голові Державного агентства рибного господарства України Коваліву Я.Б. 04053,м.Київ,вул.СічовихСтрільців,45-а
Міністру Внутрішніх Справ України 01601,м.Київ, вул.Академіка Богомольця, 10
вiд Тоток Анатолій Станіславович 17.02.77 р.н. Кіровоградська область, м. Новоукраїнка, вул. Соборна 17, орендар 095-233-78-43; 068-820-79-36

ЗАЯВА

Прошу Вас вжити, в межах Вашої компетенції, відповідні заходи щодо припинення протиправної, злочинної, діяльності посадових осіб Кіровоградрибоохорони, зокрема головного державного інспектора Кіровоградрибоохорони Головченка О.В., та керівника сектора Левченко А.В. які умисно, під тиском, переслідуючи мету незаконної наживи, перешкоджали мені провадити мою господарську діяльність у галузі рибництва шляхом вимагання та одержання неправомірної вигоди (10,000) гривень, зловживаючи службовим становищем заволоділи та привласнили належне мені майно: човен - 2шт.(2х3,250грн), сітки –4шт.(4 х500грн.), жива риба – 200 кг. (200х40грн), незаконно і безпідставно склали відносно мене матеріали про адміністративне правопорушення, чим спричинили мені матеріальні збитки на загальну суму – 16.500 (шістьнадцять тисяч п’ять сот) гривень.
Отже, 26 жовтня 2016 року головним державним інспектором Кіровоградрибоохорони Головченком О.В., спільно з керівником сектору Левченко А.В., відносно мене було складено протокол про адміністративне правопорушення № 005035 за грубе порушення правил рибальства, на орендованій водоймі Помічнянської сільської ради Новоукраїнського району.
Під час складання інспектором протоколу, Головченко О.В., запевнив мене, що мій підпис в протоколі є лише формальністю, та не призведе до ніяких наслідків, а тому я підписав протокол, не читаючи його, оскільки вважав, що питання дійсно з’ясовано так, як Головченко О.В., дуже добре розумів, що на орендованій водоймі я, перебував законно, та крім того Головченко О. В. і Левченко А.В., усвідомлювали, що порушують Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності"; статтю 2, Закону України Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
Крім цього перед від'їздом з водойми мене в сторону відвів Левченко А.В., і наполегливо запевнив, що іншого виходу в мене нема і якщо я, дійсно в майбутньому не бажаю проблем і щоб уникнути постійних перевірок та дозволів і погоджень необхідних для спуску орендованої водойми, я повинен дати йому за його «опікування» 10.000 тисяч гривень, поцікавившись у нього чому так багато? він відповів, що це такса для всіх орендарів, яку встановили його керівники і яку всі платять Кіровоградрибоохороні, а також повідомив, що всі отримані в такий спосіб кошти йому потрібно віддати заступнику начальника Кіровоградрибоохорони Ціленко Т.Л..
Водночас перебуваючи під психологічним тиском я, передав Левченко А.В., особисто у руки вказану суму 10.000 гривень і лише пізніше зрозумів, що я допустив невиправну помилку і свої кошти вже ніколи не поверну, так як цей факт дуже важко довести.
Отримавши повідомлення про розгляд справи відносно мене в суді, зрозумів, що мене було ошукано, та, ще раз уважно передивившись копію протоколу, яку мені дав Головченко О.В., зрозумів наступне.
По перше з приводу вилучених сіток: дані про сітки не відповідають дійсності, оскільки Головченко О.В., не міряв довжину, крок вічка та висоту сіток на березі, так як у нього не було при собі ніяких вимірювальних пристроїв, ні лінійки, ні рулетки, він вказав ці дані на власний розсуд, «прикинувши на око», в протоколі не вказана висота сіток та не зазначені ніякі вимірювальні пристрої і не вказані їх характеристики (сертифікація).
По друге, на березі водойми я, в присутності свідків повідомив Головченка О.В., пояснивши, що сітки я не ставив, до того ж це ніхто і не бачив, після чого Головченко О.В., обов’язково повинен був згідно чинного законодавства оформити Акт “про вилучення безхозяйного майна”, або визвати працівників поліції оскільки в діях невстановлених осіб вбачаються ознаки злочину (крадіжка) передбаченого статтею 185 ККУ, але чомусь він цього не зробив? Хоча в копії протоколу та у фабулі Головченко О.В., не вказав хто саме здійснював лов забороненими знаряддями лову сітками?, та не вказав їх кількість?, очевидно Головченко О.В., підтвердив мої слова коли сітки особисто вилучав з водойми і до цього ж не уважно їх рахував. До того ж на березі Головченком О.В., було вилучено два човни “BARK”, з зазначенням в протоколі, що обидва вони в аварійному стані, тоді виникає питання: коли Головченко О.В., встиг провести товарознавчу експертизу, якщо експертний висновок відсутній, тоді Головченко О.В., Левченко А.В. ще і оманливі експерти? (коментар експерта Аварійний стан це – стан в якому предмет чи річ не придатна до експлуатації взагалі) Тоді не зрозуміло, човни в аварійному стані і не придатні для виходу на воду, до того ж в копії протоколу нейдеться про їх використання для лову риби, для чого їх вилучали?
Далі, з приводу вилученої риби – в копії протоколу та опису, яку мені надав Головченко О.В., взагалі не зазначено, що риба в мене вилучалась про неї йдеться тільки у фабулі, а також не зазначено вагу риби, та цього і не могло бути зазначено, оскільки він не проводив зважування на березі, бо у нього не було при собі зважувальних пристроїв, але ж в протоколі він написав, що загальна вага риби ...? – вага не вказана взагалі – кг?. Я розумію, що якщо інспектором зазначено загальну вагу риби в кг, проте не вказано її вагу в цифровому еквіваленті кг, то інспектор має змогу змінити вагу вилученої риби на власний розсуд в подальшому, вже після складання ним протоколу та надання мені копії і це свідчить тільки - про службову недбалість і за це передбачена кримінальна відповідальність за ст. 367 ККУ, тому прошу Вас звірити мою копію протоколу з її оригіналом, який надав для розгляду в суді Головченко О.В., в разі зазначення в оригіналі цифрового еквіваленту вилученої риби, з’ясувати у інспектора, яким чином він склав протокол і його копію відмінними один від одного, та з якою метою?. Але важливо й те, що як і яким чином і навіщо Головченко О.В., Левченко А.В. здав рибу до організацій на зберігання, як що він згідно протоколу і опису її не вилучав ??? напевно в той момент їх мозок вже рахував прибутки від продажу фактично викраденої риби і не усвідомлював, що своїми діями вони заподіяли істотну шкоду моїм інтересам і законним правам.
А найголовніше, водойма, де за нібито вчинений мною незаконний лов риби та надумане порушення правил рибальства, перебуває в оренді у гр. Адамовича Дмитра Олександровича з 2005 року , у якого в 2012 році я взяв водойму у суборенду, риба, яку викрав Головченко О.В., належить як Адамовичу Д.О., так і мені бо ми разом її запустили у водойму і вирощували, що підтверджуються актами зариблення, а тому саме Адамович Д.О. і я маємо вирішувати, як потрібно розпоряджатися своєю власністю, а не Головченку О.В., і Левченку А.В..
Постановою № 396/1828/16-ц Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області 30.11.2016 року провадження у справі відносно мене за вищезазначеним протоколом було закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 85 ч.4 КУпАП.
Таким чином, моя невинуватість доведена в судовому порядку, проте судом не вирішено питання про притягнення до відповідальності Головченка О.В. за безпідставне та незаконне складання відносно мене протоколу про адміністративне правопорушення, за вчинення непрофесійних і некомпетентних дій представників державної влади, за відкрите викрадення риби, та незаконного вилучення майна (два човни, сітки), які мені так і не повернуто.
22.02.2017 року я звернувся до Кіровоградрибоохорони, до головного спеціаліста сектору фінансування, бухгалтерського обліку та звітності, (відповідальну за отримання і зберігання речових доказів) Тарасенко О.П., управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області, яка в приміщені Кіровоградрибоохорони за адресою м. Кропивницький, вул. Дворцова 64/53, категорично відмовилась виконувати рішеня постанови Новоукраїнського районного суду кіровоградської області №396/1828/16-п, яка набрала законної сили 11 грудня 2016 року.
Відповідь на запитання «Чому?» слід шукати нижче…
З цього приводу я був змушений звернутися на гарячу лінію Держрибагентства, але це як завжди не дало результату, також в цей день звернувся з письмовою заявою до прокуратури Кіровоградської області про притягнення Тарасенко О.П. до відповідальності.
Отже я вважаю це є незаперечний висновок того, що Головченко О.В. і Левченко А.В. привласнили моє майно шляхом використання свого службового становища.
З цього приводу я, провів своє приватне розслідування в результаті якого з'ясувалося, що в листопаді 2016 року, Головченко О.В. продав вилучені у мене речі 2(два) човни “BARK” і 4(чотири) сітки за 2.000 гривень, своєму знайомому мешканцю м. Новоукраїнка Кіровоградської області, для уникнення тиску на свідка, прізвище і місце проживання особи за потреби повідомлю пізніше правоохоронним органам, після відкриття кримінального провадження, або під час слідства. Також в приватній бесіді з цією особою я дізнався від нього, що Головченко О.В. і Левченко А.В. викрадену у мене рибу реалізували, та гроші поділили між собою, квитанція про передачу риби на зберігання до організацій це - фейк, фактично ніхто її не здавав і тому довести це неважко. Речі які він купив у Головченко О.В. я особисто бачив і тому з усією відповідальністю заявляю, що це саме ті речі 2 - човна і 4 - сітки, які вилучав 26.10.2016 року Головченко О.В. і Левченко А.В. у мене на водоймі.
Наскільки мені відомо, це не поодинокі випадки, зокрема, в 2016 році, Обласною прокуратурою Кіровоградської області відносно Головченко О.В. було відкрите кримінальне провадження №12016120190000359 по факту перевищення влади або службових повноважень за ст. 365 ККУ, а також на теперішній час в Новоукраїнському відділу поліції ГУНП В Кіровоградській області, перебуває 7 (сім) таких заяв, одна із яких, вимагання від орендаря 5 тисяч гривень, та такі дії для Головченка О.В. є звичайною практикою, а належного покарання він так і не поніс, то як він може понести відповідальність, якщо керівництво Кіровоградрибоохорони не провело жодної службової перевірки і продовжуює “дахувати” та прикривати систематичне беззаконня своїх підлеглих, та я не впевнений, що завтра після чергового “вирішення питання”, а це свідчить тільки про кричущу бездіяльність правоохоронних органів та Держрибагентства, знову не приїдуть на орендовані водойми та безпідставно не чинитимуть мені та іншим орендарям перешкоди у сфері господарської діяльності. (novagazeta.kr.ua Браконьєри з посвідченнями рибінспекторів?)
Прошу Вас належно встановити характер допущених Головченком О.В., Левченком А.В., службових злочинів, в яких вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 364 ККУ, ст. 365 ККУ, ст. 367 ККУ, ст. 368 ККУ, ч.2 ст. 191 ККУ, та притягнути їх до відповідальності, захистивши мене та інших орендарів від представників Кіровоградрибоохорони.
22 лютого 2017 року Тоток А.С.

п.с. Продолжение следует.....
Последнее редактирование: 15/03/2017 11:49 от Testament.
Спасибо сказали: ANUBIS

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 15/03/2017 12:00 #31355

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 491
  • Поблагодарил: 141
Арендатор мав викликати на місце події поліцію і на місці написати заяву про порушення закону. Він же вирішив відмазатися, дав хабара,підписав протокол, а тепер дурня з себе клеїть.
Інспекцію я не виправдовую, але як кажуть на всяку хитру жопу є болт з лівою різьбою.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню Грусную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грусную
мне да
Спасибо сказали: OKean555

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 15/03/2017 23:10 #31363

• Testament
  • Вне сайта
  • Администратор
vk.com/video-115955577_456239053
нажать чтобы посмотреть видео

1_2017-03-15.jpg
Последнее редактирование: 15/03/2017 23:20 от Testament.

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 16/03/2017 00:09 #31364

• Felix
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 907
  • Поблагодарил: 371
saha100 написал:
Арендатор мав викликати на місце події поліцію і на місці написати заяву про порушення закону. Він же вирішив відмазатися, дав хабара,підписав протокол, а тепер дурня з себе клеїть.
Інспекцію я не виправдовую, але як кажуть на всяку хитру жопу є болт з лівою різьбою.

Таки да-а-а... Даватель "датки" несёт такую же уголовную ответственность, как и братель взятки...
Последнее редактирование: 16/03/2017 00:10 от Felix.

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 16/03/2017 08:22 #31367

• PedroDePacas
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Постов: 916
  • Поблагодарил: 432
Подписал протокол не глядя... После такого уже ничего не докажешь. И таки да... Полицию нужно было вызывать сразу на месте.
Рыба лучше клюёт вчера и завтра

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 16/03/2017 18:37 #31372

• Testament
  • Вне сайта
  • Администратор
www.facebook.com/groups/1210345642338372...nk/1518027704903496/

тут весь материал по Головченко. Будет позже дополнение.
Спасибо сказали: ANUBIS

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 27/03/2017 10:55 #31453

• ANUBIS
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 24
  • Поблагодарил: 14
До Державного агентства
рибного господарства України
04053, місто Київ
вул.Артема, 45-а
в селі В.Байраки
Кіровоградського району
Кіровоградської області
тел. 380999022018

Заява (повторно)
про проведення перевірки фактів зловживання посадовими
повноваженнями працівниками Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Ціленко Т.Л. Головченко О.В.

07.05.2016 року я звернувся до Державного агентства рибного господарства України із заявою про те, що головним державним інспектором відділу охорони водних біоресурсів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Головченком Олександром Васильовичем чиняться відносно мене незаконні дії та просив провести перевірку викладених мною обставин і притягнути винних до встановленої законом відповідальності.
24.05. 2016 року я знову звернувся до Державного агентства рибного господарства України із скаргою про те, що заступником начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Ціленко Т.В. та головним державним інспектором відділу відділу охорони водних біоресурсів Головченком О.В. продовжують чиниться відносно мене незаконні дії. В заяві та скарзі мною, зокрема, вказувалось, що в період з 25.03.2016 року по 05.05.2016 року до мене тричі звертався головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Головченко О.В., та, використовуючи своє службове становище, погрожуючи обмеженням прав, свобод та законних інтересів дружини померлого – Акуленко Тетяни Іванівни, чиїм представником я є відповідно до довіреності від 19.03.2016 року, та, без пред’явлення будь-яких документів, стверджуючи, що померлий мій товариш Акуленко Анатолій Анатолійович, який орендував землі водного фонду та займався риборозведенням на території Злинської і Марянопільських сільських рад, заборгував йому 6000 гривень, вимагав сплатити ці кошти.
05.05.2016 року в період з 6.00 до 7.30 годин в 100 метрах від території Капустянського кар’єру на березі водоймища, яке розташоване на території Злинської сільської ради Маловиськівського району Кіровоградської області інспектор Головченко О.В. та невідомі мені особи, безпідставно, з метою примусити мене сплатити витребувані кошти, не представляючи документів, які посвідчують їх особи та повноваження, погрожуючи застосуванням короткоствольної вогнепальної зброї, самовільно, без моєї присутності та участі, без складення відповідного протоколу, без участі понятих провели обшук в належному мені на праві власності легковому автомобілі Mercedes-Benz, державний номер ВА 86-99АС.
Після цього, продовжуючи свої протиправні дії Головченко О.В. і невідомі мені особи, без мого дозволу відібрали гумовий човен, який належить подружжю Акуленків та протягом майже години використовували його для пересування по водоймі; без складення протоколів та відповідних актів відібрали в мешканців прилеглих населених пунктів, які з дозволу орендаря рибалили з берега поплавковими вудками, близько 20 кілограмів риби.
В зв’язку з поданням мною повідомлення про злочин, Головченко О.В., маючи на меті скомпрометувати мене та створити видимість законності своїх протиправних дій, використовуючи свої повноваження та з безпосередньою участю свого керівника заступника начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Ціленко Т.В., продовжували вчиняти відносно мене незаконні дії.
Так, в ніч на 20.05.2016 року заступник начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Ціленко Т.В. та головним державним інспектором Головченко О.В. разом із чотирма невідомими мені особами, один із яких був озброєний, як пізніше було встановлено громадськими інспекторами на автомобілі Фольксваген-транспортер синього кольору , державний номер ВА 8210 ВІ, автомобіль ВАЗ 21214 «Нива» державний номер ВА8779АТ прибули на територію, що розташована біля орендованої подружжям Акуленків водойми на території Злинської сільської ради Маловиськівського району Кіровоградської області та знову вчинив відносно мене дії, які, на моє переконання, містять в собі склад дисциплінарного проступку за наступних обставин.
Виконуючи повноваження, надані мені дружиною померлого орендаря водойми Акуленко Татяною Іванівною згідно угоди та нотаріально засвідченої довіреності, в ніч на 20.05.2016 року я, разом зі своїми товаришами Смитенком Денисом, Бердніковам Ярославом та Кулик Максимом перебували в тимчасово зведених орендарем спорудах на березі ставка розташованих в 100 метрах від Капустянського кар’єру на території Злинської сільради Маловиськівського району.
Прибувши на територію, зайняту тимчасовими спорудами, які належать подружжю Акуленків, інші особи стали бити вікна та ламати тимчасові приміщення, проводити в них та на прилеглій території обшук. На цей час я з товаришами перебували у лазні, яка була побудована Акуленком А.А. на березі водоймища та відпочивали.
На наші зауваження Ціленко Т.Л. Головченко О.В. та інші особи не реагували, акти чи протоколи не складали, посвідчення не пред’являли. Після цього, двоє осіб, які прибули разом з Головченком О.В., без мого дозволу, відібрали надувний човен, який належить подружжю Акуленків та з його допомогою почали пересуватися по водоймі. Оскільки розмір водойми дуже великий а все відбувалося в нічний час, я не міг спостерігати за діями осіб, що користувалися човном.
Через кілька годин ці особи прибули до місця, де знаходився я, Головченко О.В. та інші а в човні знаходилось близько 10 кілограм риби і окремо риболовні сіті без риби. Де і ким була виловлена ця риба та яким чином вона потрапила до човна, мені не відомо.
Продовжуючи свої незаконні дії, Головченко О.В. та інші особи, без будь яких правових підстав, вилучили близько 100 кілограм риби, яка знаходилася в обладнаному орендарем Акуленком А.А. великому садку біля берега і яка була виловлена мною за дорученням її власниці Акуленко Т.І. для наступного продажу та сплати орендної плати і обов’язкових платежів згідно договорів оренди.
При цьому акти чи протоколи не складались, прізвища, посади, повноваження осіб не повідомлялись, мої права мені не роз’яснювались, на мої зауваження ніхто не реагував.
В зв’язку з такими діями я вимушений був викликати поліцію Маловиськівського відділу поліції ГУНП в області, скласти і подати заву, яку в мене прийняла слідчий І.Коваленко і за якою відкрито кримінальне провадження.
Все що відбувалося на території, орендованій Акуленком А.А. мною було зафіксовано на відеокамеру мого мобільного телефону та можуть підтвердити свідки, зокрема, працівники Капустянського гранкарєру, які протягом двох тижнів допомагали мені вудити рибу та накопичувати її в садку, і яку потім незаконно відібрав Головченко О.В. і інші особи.
З метою уникнути від відповідальності, після того, як мною було подано заяви та скарги про неправомірні дії, вчиненні Головченком О.В. щодо мене, він склав на сторонніх осіб, які перебували зі мною в лазні - Д.Смітенка і Я.Бердніка та на правив одночасно до поліції і до суду протоколи про начеб то порушення ними законодавства, яке регулює вилов риби а також поширив цю інформацію на сайті Держрибагенства.
На даний час Маловиськівський районний суд Кіровоградської області та Мадовиськівський відділ ГУ Національної поліції в Кіровоградській області винесли рішення про відсутність в діях Д.Смітенка і Я.Бердніка складу злочину та складу адміністративного правопорушення..
Разом з тим, незаконним діям Ціленко Т.В. Головченка О.В. до цього часу не надана правова оцінка.
На підставі викладеного, повторно
прошу:

1. Провести перевірку фактів зловживання своїми повноваженнями заступником начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Ціленко Т.В. головним державним інспектором відділу охорони водних біоресурсів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Головченком О.В.
2. Про результати розгляду моєї заяви прошу повідомити у строки та у спосіб, визначених Законом.

Брайченко Д.В.
Спасибо сказали: BUCHA

Re: Коррупция в рядах Кировоградской рыбинспекции (Головченко О.В., Левченко А.В) 27/03/2017 22:00 #31459

• ANUBIS
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 24
  • Поблагодарил: 14
Kirowograd Fishing Club Gott mit Uns
Спасибо сказали: OKean555
  • Страница:
  • 1