Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Как бороться с арендаторами?!!
(1 чел.) (1) гость
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Как бороться с арендаторами?!!

Как бороться с арендаторами?!! 23/11/2010 10:37 #6234

• WaRYAG
Тема актуальная!
На территории области очень много водоемов и очень много долб....в их арендует. Речь идет не обо всех арендаторах. Свежий пример. "Сахаровский водоем" (р.Коноплянка) постоянно два халамидника ставят сеть длиной около 1 км. При этом наезжают за ловлю спиннингом и другими снастями, аргументируя: "тута оренда, платить гроши". На вопрос: "покажите документы", отвечает "собираемся продлевать". Земля принадлежит Ивановскому сельскому совету и я слышал, что аренда закончилась в 2008 году. Водоем расположен между двумя дачными кооперативами, которые, при подписании арендных документов, должны дать свое согласие. Но я уверен, что никто не согласится. Поэтому прошу совет и мнения о том, как грамотно побороть этих "бобров".

Re:Как бороться с арендаторами?!! 23/11/2010 11:04 #6236

• WaRYAG
Вот перечень документов, которые должны быть у арендатора:
"ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК з надання у користування на умовах оренди водних об’єктів і гідроспоруд при набутті права оренди земельних ділянок водного фонду"
Тимчасовий порядок розроблений відповідно до Водного та Земельного кодексів України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про оренду землі», «Про землеустрій», постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 року № 220 «Про затвердження типового договору оренди землі».

Договір оренди земельної ділянки з розташованою на ній водоймою та гідроспорудами, що додається, укладається в письмовій формі та, за бажанням сторін або однієї із сторін, може бути посвідчений нотаріально.
Невід'ємною частиною договору оренди є:
-план або схема земельної ділянки, яка передається в оренду;
-кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) у її
використанні та встановлених земельних сервітутів;
-акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
-акт приймання-передачі об'єкта оренди;
-проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у випадках, передбачених
законодавством.
До договору також додаються:

-технічний (водогосподарський) паспорт водного об'єкта;
-договір оренди гідроспоруди (у разі наявності власника споруд);
-довідка гідрогеолого-меліоративної служби про гідрогеологічний стан територій в зоні
впливу водного об'єкта на підтоплення земель та населених пунктів;
-акт обстеження технічного стану водного об'єкта та гідротехнічних споруд;
-режим роботи водного об'єкта (щорічно);
-паспорт потенційно-небезпечного об'єкта (у разі необхідності).

Re:Как бороться с арендаторами?!! 23/11/2010 11:43 #6237

• Kostik
  • Вне сайта
  • КОРК
  • Постов: 633
  • Поблагодарил: 376
WaRYAG пишет:
Тема актуальная!
На территории области очень много водоемов и очень много долб....в их арендует. Речь идет не обо всех арендаторах. Свежий пример. "Сахаровский водоем" (р.Коноплянка) постоянно два халамидника ставят сеть длиной около 1 км. При этом наезжают за ловлю спиннингом и другими снастями, аргументируя: "тута оренда, платить гроши". На вопрос: "покажите документы", отвечает "собираемся продлевать". Земля принадлежит Ивановскому сельскому совету и я слышал, что аренда закончилась в 2008 году. Водоем расположен между двумя дачными кооперативами, которые, при подписании арендных документов, должны дать свое согласие. Но я уверен, что никто не согласится. Поэтому прошу совет и мнения о том, как грамотно побороть этих "бобров".

Спочатку потрібно дізнатися чи дійсно дане водоймище знаходиться в оренді, для цього потрібно звернутися до певної Ради, в даному випадку це Іванівська сільська рада.

Якщо виловлюють рибу з водоймища, навіть самі орендатори то потрібне погодження з рибінспекцією, а також повинні бути зареестровані знаряддя вилову (сітки), якщо на сітках не має бірок з номером то це є незаконне добування водних ресурсів, за що наступає кримінальна відповідальність.

При вилові орендаторами риби у них має бути належно оформлений акт зариблення, що вони дійсно пускали в певній кількості мальок в це водоймище, а тепер його виловлюють.

А саме головне потрібно дізнатися яка оренда вказана в договорі. Є оренда загального значення, а є спеціального, при загальному дозволяється спортивне рибальство без оплати, а також купання, напування худоби та ін. При спеціальному то як говорять: - "Хазяїн- барин".

Re:Как бороться с арендаторами?!! 23/11/2010 16:11 #6240

• saha100
  • Вне сайта
  • Рыболов
  • Постов: 497
  • Поблагодарил: 149
. На вопрос: "покажите документы", отвечает "собираемся продлевать".

Значит водоем на данный момент не в аренде. Тоесть требуя с Вас деньги они занимаются вымогательством, статью Вам лучьше знать.
Я иногда прошу предьявить документы удостоверяющие личность, на вопрос: "Зачем?" Отвечаю, что сейчас позвоню "02" и заявлю, что данный гражданин требует денег и грозится меня убить.
Иногда срабатывает, а иногда просто не охота портить себе настроение и уезжаю на другой водоем.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню Грусную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грусную
мне да

Re:Как бороться с арендаторами?!! 23/11/2010 19:26 #6243

• WaRYAG
В Ивановском сельсовете сообщили, что этот водоем (р.Коноплянка) в аренде не находится. Осталось слово за рыбоохранителями.......

Re:Как бороться с арендаторами?!! 30/11/2010 09:51 #6364

• bes1610
  • Вне сайта
  • К.О.Р.К.
  • Постов: 845
  • Поблагодарил: 237
WaRYAG пишет:
В Ивановском сельсовете сообщили, что этот водоем (р.Коноплянка) в аренде не находится. Осталось слово за рыбоохранителями.......

Ну так вот.. поговорив с представителями рыбинспекции выяснил - этот водоем к сельсовету не имеет никакого отношения так как находиться не на территории села. Им заведует районный совет, который и отдал его в аренду по договору. Тип договора не знаю. Арендатор - некто Марковский (вроде один из "вечных" депутатов горсовета). Другой вопрос - кто там наглел среди дня уверенно заверяя что это их водоем...

Re:Как бороться с арендаторами?!! 30/11/2010 22:37 #6370

• Kostik
  • Вне сайта
  • КОРК
  • Постов: 633
  • Поблагодарил: 376
По-перше. майже всі договора на оренду водоймища, складаються на загальному водокористуванні, а це означає, що згідно статті 47 Водного кодексу України, дозволяється на данному водоймищі спортивна риболовля. Є один мінус - говориться, що згідно Закону дозволяється рибалити, а зі сторони Орендатора - то він може (і буде) ставити оплату (білет) такої вартості, що нікому не захочиться рибалити на даному водоймищі, наприклад білет на вилов риби, можуть зробити вартістю в 200грн., за рахунок такої суми квитка і відсіїться певна категорія риболовів, якщо не всі.
То моя думка зводиться на тому, що потрібно Орендаторів "ловити" на факті, яким вони порушують чинне законодавство, тільки при порушенні Закону можливе розірвання договору оренди водоймища. Прицьому повинні бути не меше двох свідків, підкреслюю не менше двох і надійних, бо при певних обставинах ви можете стати звинуваченим.

Re:Как бороться с арендаторами?!! 01/12/2010 09:06 #6371

• WaRYAG
bes1610 пишет:
WaRYAG пишет:

Ну так вот.. поговорив с представителями рыбинспекции выяснил - этот водоем к сельсовету не имеет никакого отношения так как находиться не на территории села. Им заведует районный совет, который и отдал его в аренду по договору. Тип договора не знаю. Арендатор - некто Марковский (вроде один из "вечных" депутатов горсовета). Другой вопрос - кто там наглел среди дня уверенно заверяя что это их водоем...

Не могут Марковскому отдать в аренду! Для продления договора аренды необходимо согласие членов двух дачных кооперативов, а такое "добро" ему никто не даст после того, как он за три года ставок убил на ГАВНО, поменяв береговую линию и оставив дачников не только без рыбалки, но и без воды для полива своих огородов.

Re:Как бороться с арендаторами?!! 01/12/2010 09:17 #6373

• bes1610
  • Вне сайта
  • К.О.Р.К.
  • Постов: 845
  • Поблагодарил: 237
Саша, это мы так думаем что не могут... а там все по другому... кто больше занес тому и дали...

Re:Как бороться с арендаторами?!! 01/12/2010 09:20 #6374

• WaRYAG
bes1610 пишет:
Саша, это мы так думаем что не могут... а там все по другому... кто больше занес тому и дали...

Жуть как хочу увидеть этот договор аренды!!!!! Реально его увидеть?
  • Страница:
  • 1
  • 2