Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Чемпіонат Кіровоградської Області з ловлі хижої риби спінінгом
(1 чел.) (1) гость
 • Страница:
 • 1

ТЕМА: Чемпіонат Кіровоградської Області з ловлі хижої риби спінінгом

Чемпіонат Кіровоградської Області з ловлі хижої риби спінінгом 01/06/2018 07:46 #32398

 • Testament
 • Вне сайта
 • Администратор
 • Постов: 1112
 • Поблагодарили: 1052
 • Поблагодарил: 474
33754295_2342041962526044_8584326983914094592_n.jpg


ПОЛОЖЕННЯ ЗМАГАНЬ

Положення про проведення Чемпіонат Кіровоградської Області з ловлі хижої риби спінінгом з берега , 16-17 червня 2018 року.

1. Цілі і завдання проведення змагань:
- сприяння розвитку риболовного спорту в Кіровоградській області, активізації навчально-тренувальної роботи у Федерації риболовного спорту, та інших клубах;
- визначення кращих спортсменів та підвищення їхньої майстерності;
- пропаганда здорового способу життя та популяризація риболовного спорту;

2. Організація та проведення змагань:
Загальну організацію змагань здійснює Кіровоградська Обласна Федерація Риболовного Спорту (надалі КОФРС) та Кіровоградський Обласний Риболовний Клуб (надалі КОРК).
Проведення змагань здійснює суддівська бригада, згідно з діючими правилами проведення Всеукраїнських змагань з лову хижої риби спінінгом з берега, і даного "Положення".
Суддівська колегія:
Бригада з 5-6 суддів.

- судді здійснюють контроль дій учасників, заповнюють протоколи змагань, підводять підсумки та здійснюють нагородження.

3. Місце і час проведення:
16-17 червня 2018 року. с. Воронівка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області, р.Чорний Ташлик
координати GPS 48.343678, 31.677819
Безпосередньо берегова лінія лову уточнюється у адміністрації водойми.

4. Учасники змагань:
4.1. Змагання особисто-командні. Склад команди: три спортсмени (можливий тренер та координатор). Команди яким не вистачає гравців, можуть доповнюватися спортсменами із особистого заліку.
4.2. До участі у змаганні допускаються команди обласних Федерацій риболовного спорту, а також інших організацій чи самостійно організованих осіб, які сплатили організаційний внесок та погодилися з данним положенням. Учасникам присвоюється реєстраційний номер, який буде перепусткою на змагання та атрибутом для встановлення особи спортсмена. Організаційний внесок становить 250 гривень з особи, (750грн. з команди) і вноситься попередньо.
Реєстрація проводиться тільки після 100% оплати на банківську картку.
Команди, які подали попередні заявки, повинні оплатити внески у семиденний термін з моменту подачі заявки.
Внески приймаються на карту Приватбанку 4149 6258 0697 1832 (Шевченко Денис) Після здійснення операції оплати обов’язково попередити про сплату (050)457 04 57 Денис.

4.3. Кількість команд учасників обмежено - не більше ніж 20. (У разі більшої кількості бажаючих прийняти участь, про можливість надання додаткових місць буде інформація після 10 червня)
4.4. Заявки на участь у змаганнях приймаються до 15 червня 2018р.
4.5.1. У заявці має бути така інформація:
- назва команди;
- ПІБ спортсменів;
- наявність спортивних розрядів
- рік народження(до участі у змаганнях допускаються особи яким виповнилось 16 років, до 16 років в присутності батьків);
-контактні номери тел.(капітан).

4.5.2. Заявки приймаються на сторінці Facebook www.facebook.com/events/492993511117919/
4.5.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, спричинені порушенням правил безпечного поводження на водоймі, правил техніки безпеки , спортивного режиму, та норм поведінки в громадських місцях.

5. Змагання не є комерційним.

6. Загальні положення:
6.1 Чемпіонат проводиться згідно діючих Правил проведення Всеукраїнських змагань з лову хижої риби спінінгом з берега, але з деякими виключеннями і доповненнями. Дані змагання будуть рейтинговими для членів КОФРСу та інших обласних федерацій.
6.2. Змагання особисто-командні і проводяться в два тури. Тривалість туру 3 години 40 хвилин. У кожному турі 3 старти, згідно черговості жеребкування. Тривалість активного лову одного туру 3 години.
Акваторія лову ділиться на три зони.
На перших зборах капітанів проводиться жеребкування зон на 3 тури.
Перед кожним туром проводиться жеребкування стартів. Згідно жеребкування спортсмен стартує з центру зони у відповідності до номера старту, займає один з вільних секторів на свій розсуд.
Спортсмен, котрий спізнився на старт та пропустив свою чергу - стартує останнім.
Після сигналу «фініш» кожного етапу дається 10 хвилин для збору у центрі зони. За 10 хвилин до сигналу «старт» у наступному етапі починається заняття місць по секторах відповідно з жеребкування. Сигнал «старт» дає старший суддя зони. Час між стартами 15 секунд. Обгін одного спортсмена другим заборонений.
При одночасному заході в сектор, під час змагань, двох спортсменів (перевагу має той, що заходить з нижньої частини зони, тобто з секторів, що мають менший номер)

6.3. Дозволено використання тільки штучних приманок. Приманка може бути оснащена не більше ніж трьома одинарними, подвійними, потрійними гачками. Допускається використання тільки однієї приманки.
Кількість деталей приманки не обмежується, але всі деталі повинні бути з’єднані між собою жорстко або шарнірно. Допускається використання поводків для кріплення приманки до волосіні або шнура. Не допускається використання поводків для з’єднання окремих деталей приманки, якщо такий поводок не знаходиться всередині приманки, або не знаходиться впритул з корпусом приманки (наприклад: поводок-арматура може бути в тілі воблеру, м’яка приманка може бути оснащена додатковим гачком на поводку, який кріпиться до головки та прилягає до приманки), забороняється використовувати відвідний поводок, оснастки дроп-шот.

Спортсмени, які запізнилися на старт, мають право попередивши суддю заходити в сектор та розпочинати ловлю , але час фінішу для них не змінюється.
Навмисне багріння риби заборонено.
Спортсмени мають право підготувати необмежену кількість вудлищ, але одночасно ловити мають право тільки одним. Довжина вудлищ обмежується в межах 2,75 м.
При виважуванні риби спортсменам забороняється приймати допомогу від будь-кого.
Спортсмени зобов’язані керуватися спортивними принципами, обман та фальсифікації заборонені.
Спортсмен зобов’язаний вивести рибу в межах свого сектору, при виважуванні допускається вихід риби в сусідній сектор, але не більше, ніж на половину сектора, навіть якщо він вільний.

Використання підсака обов’язкове при виважуванні будь-якої за розміром риби.

6.4. Учасникам заборонено:
- ловля до сигналу СТАРТ, та після сигналу ФІНІШ;
- використання заборонених способів ловлі та снастей;
- виходити за зону змагань;
- обмінюватися будь-чим з іншими спортсменами або глядачами під час змагань;
- залишати снасті та речі в покинутому секторі;
- ловити рибу за межами свого сектору (риба не зараховується);
- виймання риби з води та викидання її на берег вудилищем (риба не зараховується);
- переміщення з рибою по зоні, із сектора в сектор;
- зберігати пійману рибу до зважування суддею поза водним середовищем (пійману рибу необхідно зберігати в підсаку або садку (металеві садки заборонені);
- використання багориків та ліп-гріпів всіх видів заборонено;
- гучна мова, крики під час змагання;
- знаходження в зоні змагань в нетверезому стані, нецензурна лексика, груба та неспортивна поведінка – попередження або дискваліфікація;
- паління в зонах лову під час проведення етапів туру.

6.5. В разі порушення правил та пунктів даного положення, спортсмен отримує усне зауваження або попередження від судді. Два попередження за порушення правил даного положення протягом змагання приводять до дискваліфікації (результат змагання – відповідає відсутності улову в двох турах).
Оскарження дій суддів подається в письмовому вигляді, та розглядається головним суддею. Оскарження необхідно подати не пізніше ніж за годину після закінчення туру, в якому відбулася ситуація.

6.6. При виникненні надзвичайних ситуацій (погодні катаклізми, проблеми зі здоров’ям, нещасні випадки) необхідно терміново звернутися до лінійного судді.

6.7. Підрахунок результатів ловлі здійснюється за принципом:
1 бал за кожний грам маси риби.

6.8. Важкий нуль – всі хто не набирає балів за тур отримують місце, яке рівняється останньому місцю + 1, наприклад кількість учасників в зоні 15, місце у спортсмена (-ів) з нулем – 16.

6.10. Під час змагань дозволяється використання засобів зв’язку.

7. Зважування
В залік приймається:
- Щука;
- Окунь;
- Судак;
- Сом.

Змагання проводяться за принципом «НЕ ВБИЙ». Зважування буде виконуватись суддями протягом туру. Вся піймана риба після зважування повинна бути негайно відпущена в воду спортсменом, або суддею який проводив зважування. Риба яка зазнала пошкоджень – вилучається суддею.

8. Визначення та нагородження переможців:
8.1. Переможці змагання визначаються за кількістю суми місць. При однаковій сумі місць буде розглядатися кількість балів в турах.
8.2. Переможці визначаються в номінаціях:

Командна першість:
1 місце;
2 місце;
3 місце;

Особистий залік:
1 місце;
2 місце;
3 місце;
За найбільшу кількість спійманої риби;
За найбільшу спійману рибу BIG FISH;

8.3. Всі призери будуть нагороджені пам’ятною атрибутикою та цінними призами від генерального спонсору Змагань компанії ІБІС та обласної Федерації риболовного спорту, а також спонсорів, які виділять окремі номінації для учасників Змагань.

9. Регламент змагань:

16.06.2018 р.

06:00 - урочисте відкриття, представлення учасників та суддів змагань;
06:30 – збори капітанів, жеребкування зон на 2 тури (капітани команд)
06:40 - жеребкування черговості стартів на перший тур (персонально кожен учасник);
06:50 – вхід в зони змагання (старт з центрів зон);
07:00 – перший старт першого туру;
08:00 – фініш першого старту першого туру;
08:10 – збір спортсменів в центрах зон;
08:20 – другий старт першого туру;
09:20 – фініш другого старту першого туру;
09:30 – збір спортсменів в центрах зон;
09:40 – третій старт першого туру;
10:40 – фініш першого туру;

10:40 – 13:00 – перерва, підрахунок та оголошення результатів першого туру;
13:00 – жеребкування черговості стартів на другий тур (персонально кожен учасник);
13:50 – вхід в зони змагання (старт з центрів зон);
14:00 – перший старт другого туру;
15:00 – фініш першого старту другого туру;
15:10 – збір спортсменів в центрах зон;
15:20 – другий старт другого туру;
16:20 – фініш другого старту другого туру;
16:30 – збір спортсменів в центрах зон;
16:40 – третій старт другого туру;
17:40 – фініш другого туру;
18:00 - оголошення результатів 2 туру

17.06.2018

06:40 - жеребкування черговості стартів на третій тур (персонально кожен учасник);
06:50 – вхід в зони змагання (старт з центрів зон);
07:00 – перший старт третього туру;
08:00 – фініш першого старту третього туру;
08:10 – збір спортсменів в центрах зон;
08:20 – другий старт третього туру;
09:20 – фініш другого старту третього туру;
09:30 – збір спортсменів в центрах зон;
09:40 – третій стар третього туру;
10:40 – фініш третього туру;
11:30 - підведення результатів, нагородження переможців, закриття Чемпіонату

Довідки за тел: (067) 520-10-15. Дуднік Віктор Ярославович. Керівник спінінгового напрямку.

Re: Чемпіонат Кіровоградської Області з ловлі хижої риби спінінгом 25/06/2018 05:40 #32426

 • Testament
 • Вне сайта
 • Администратор
 • Постов: 1112
 • Поблагодарили: 1052
 • Поблагодарил: 474
1_2018-06-25.jpg


2_2018-06-25.jpg


3_2018-06-25.jpg


4_2018-06-25.jpg
 • Страница:
 • 1